Miejsca

ROSJA – Museum of Eroticism, Sank Petersburg

Jednym z największych muzeów erotycznych na świecie jest Muzeum Erotyki w Sankt Petersburgu. W muzeum można zobaczyć dużą kolekcję przedmiotów które są związane z seksem lub miłością które przywieziono z różnych stron świata. Ta atrakcja miasta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród turystów. Męskie członki zanurzone w formalinie.. i pomyśleć ze właśnie to przyciąga turystów. Jedną z ekspozycji, która wzburza obrzydzenie jest członek Rasputina , który jedna z jego wielbicielek odcięła mu po jego śmierci i zakonserwowała.  Fragment ten trafił po latach do jego córki, która postanowiła go odsprzedać i tak właśnie trafił on na ekspozycje muzeum. W muzeum można zobaczyć także:

rower w muzeum fotel przyjemnosci fotel rozkoszy wejscie do muzeum hustawka w muzeum lampa w muzeum