Muzeum Erotyki

Seksualne apetyty ludzi rosną wraz z seksualizacją coraz wiekszej liczby aspektów życia codziennego i wszechobecnym erotyzmem

Muzeum Erotyki
Ciekawe

Wzorek bikini – jak go wykonać?

Chcesz, aby Twoje owłosienie w miejscach intymnych było zaskakujące i oryginalne? Wypróbuj jednego z ciekawych wzorków! Możesz wymyślić go samodzielnie, albo sięgnąć bo te, które są popularne. Wzorki są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Podpowiemy Ci jak najprościej wykonać taką oryginalną depilację.
Na początek będziesz potrzebować szablonu. Szablon może pomóc Ci utrzymać linie prosto i symetrycznie zgodnie z danym stylem. Obojętnie czy się golisz, depilujesz woskiem czy cukrem, możesz stworzyć własny. Kieruj się tylko tymi zasadami:
1. Najpierw musisz znaleźć wzór, który Ci się spodoba. Wzory możesz znaleźć w Internecie, lub wymyślić własny.
2. Wydrukuj wzór na twardym papierze. Jeśli Twoja drukarka tego nie potrafi, wydrukuj na zwykłym papierze i przyklej do twardej podkładki lub laminatu.
3. Dla prostego kształtu (np. gwiazdki) użyj noża, by wyciąć boki wzoru. Użyj linijki lub prostej krawędzi by ciąć linie prosto.
4. Jeśli nakładasz krem depilujący, skorzystaj z laminowanego wzoru. Zdejmij ochronny tył i przyklej delikatnie wzór na swoje włosy łonowe. Użyj wazeliny wokół wzoru by zabezpieczyć go tak, by krem depilujący nie wślizgnął się pod wzór. Kiedy będziesz gotowy by usunąć wzór, podnieś delikatnie. Jeśli się za mocno przykleiło, przepłucz ciepłą wodą.
5. Kolejną opcją jest “ulga”, kiedy usuwasz włosy raczej ze środka wzoru niż z zewnątrz. Do tego potrzebujesz obfitych włosów łonowych. Stwórz po prostu większy kawałek wzoru, usuń kształt ze środka, a następnie przykładając do włosów usuń je wycinając w obrębie wzoru.

Za pomocą takiego szablonu, możesz łatwo nadać swoim włosom odpowiedni kształt, depilując je kremem, woskiem lub pastą cukrową. Golenie maszynką nie jest specjalnie wskazane, chyba że w przypadku prostych wzorów. Wtedy jednak możesz spróbować zrobić to bez użycia gotowego szablonu.

Do popularnych stylów włosów łonowych należą:
* Naturalny — bez przycinania
* Przycięte— skrócona długość włosów, ale nie usunięte lub formowane
* Trójkąt —włosy usunięte (głównie woskiem) po bokach, tak by utworzyć trójkąt, a włosy były nie widoczne poza obszarem stroju kąpielowego.
* Pas startowy — włosy usunięte po bokach by stworzyć cienki, centralny prostokąt
* Wąsy „Chaplin’a”  — krótsza, kwadratowa wersja pasa startowego
* Brazylijskie usuwanie woskiem—  włosy łonowe całkowicie usunięte poza bardzo cienkim, środkowym paseczkiem nad wzgórkiem
* Full-Brazilian/Hollywood – włosy całkowicie usunięte
* Mohawk — zgolenie włosów z prawej i lewej strony, pozostawiając środek na szpic
* Fauxhawk— włosy ustylizowane na styl Mohawk, bez golenia
* wzorek błyskawica
* serduszko
* warcaby
* Farbowane włosy —  farbowanie włosów by dopasować je kolorem do włosów na głowie lub by nadać im niepowtarzalny wygląd (np. czerwone, w kształcie serca).

W przypadku trudniejszych wzorków możesz śmiało udać się do kosmetyczki, która za kilkadziesiąt złotych wykona profesjonalnie wybrany przez Ciebie wzorek!