Muzeum Erotyki

Seksualne apetyty ludzi rosną wraz z seksualizacją coraz wiekszej liczby aspektów życia codziennego i wszechobecnym erotyzmem

Muzeum Erotyki
Miejsca

Sexshop – erotyka na wesoło

erotyka na wesoło
erotyka na wesoło

Erotyka to owszem zmysłowość ale nie tylko. Sexshop`y proponują nam wiele śmiesznych dowcipnych i humorystycznych akcesoriów z podtekstem erotycznym. Są to przykładowo humorystyczne figurki, na wzór kształtów fallicznych, świece stołowe o fikuśnych kształtach, bądź na urodzinowy tort, i co niemiara innych propozycji, jakimi można rozbawić partnera, lub kumpele. Odkryjemy tu ogrom artykułów, które za pewne staną się „gwoździem programu” na wieczorze kawalerskim lub panieńskim. Super pomysłem jest ozdobienie stołu dodatkami w kształcie penisa. Do wspomnianych wcześniej świec, możemy dokupić foremki do lodu, rurki do drinków oraz inne ciekawe akcesoria na stół.
W tej części sexshop`u zazwyczaj kupowane są humorystyczne niespodzianki dla przyjaciół. Kupimy tu komiczną dmuchaną owcę do wiadomej funkcji, również bieliznę np. męskie stringi z słoniem bądź bananem z przodu, kondony w kształcie klowna, a także rzeczy codziennego użytku – mydła, mydelniczki, czy szczoteczki do mycia zębów z rączką o wiadomym kształcie.
Znajdziemy tu także towar spożywczy, przykładowo ciasteczka w kształcie waginy, bądź czekoladowego penisa. Dużym zainteresowaniem cieszy się smaczna jadalna bielizna, którą wolno spożyć bezpośrednio z partnerki bądź partnera.
Do sypialni możemy zakupić pluszową poduszkę w kształcie piersi, zaś do łazienki możemy kupić papier toaletowy z rysunkami erotycznymi. Humorystyczne przedmioty erotyczne mogą pojawić się w każdym aspekcie naszego życia.
Sex chociaż z pełnym przekonaniem jest poważną częścią naszego życia, może nam przynieść radość i zabawe nie tylko zmysłową, ale także humorystyczną. Trzeba potrafić śmiać się ze wszystkiego, w tym także z seksu – bez wątpienia należy uważać aby dowcipy w tej formie nikogo nie raniły, czy obrażały.