Muzeum Erotyki

Seksualne apetyty ludzi rosną wraz z seksualizacją coraz wiekszej liczby aspektów życia codziennego i wszechobecnym erotyzmem

Muzeum Erotyki

Strona główna

Witaj.
Jeśli odwiedziłeś tą stronę aby dowiedzieć się jak wyglądał temat erotyki na przestrzeni wieków to dobrze trafiłeś. Nasza witryna dostarczy Ci wiedzy na temat erotyki, sexu i ich historii. Z tego względu iż erotyzm odgrywał duża rolę w mitach, kulturze a nawet i w obrzędach religijnych postanowiliśmy to opisać. W każdym z nas dżemie ciekawość, zapraszamy do lektury.

glowna

 

Polecamy artykuły:

Erotyka w sztuce

EroticArt-LarcoMuseumBurzliwe opinie na temat erotycznej sztuki istnieją po dzisiaj, takie obrazy są uważane za prowokacyjne, niebezpieczne i niepożądane w sferze publicznej.
Wśród najstarszych zachowanych malowidłach jaskiniowych i rzeźb wiele kultur stworzyło sztukę erotyczną. Starożytni Grecy przedstawiali malowane sceny oraz tworzyli erotyczne ceramiki, wiele z nich znanych jest jako jedne z najwcześniejszych przedstawień homoseksualnych stosunków a także i pederastii. Zachowało się wiele pornograficznych obrazów na ścianach ruin rzymskich budowli w Pompejach.

czytaj więcej>>

Malarstwo

Michelangelo Buonarroti – Stworzenie AdamaObraz jest sugestywnym przekazem, każdy może interpretować go na swój odmienny sposób. Ekstaza, namiętność – łatwiej je opisać , śpiewać o nich niż malować. Sztuka malarstwa jest bardzo dosłowna dla tego tez nie widzimy w niej uczuć, to właśnie dosłowność wizualna sztuki zabija wszelkie uczucia na płótnie. W sztuce przez wieki moment połączenia dwóch ciał, moment w którym doświadczano miłosnego spełnienia był w sztuce oficjalnej niedostępny.

czytaj więcej>>

Najstarszy zawód świata

zawod

Gdy kobiety przyjmowały w swoich domach kochanków ich partnerzy mieli możliwość wyjścia do tzw. „domów piwa” gdzie mogli zaznać rozkoszy, skorzystać z usług świadczonych przez chętne dziewczęta, prostytutki. Wstęp do tych domów miały tylko osoby pełnoletnie, były one otwarte całodobowo, można było napić się alkoholu i skorzystać z usług prostytutek za opłatą ryczałtową liczoną za godziny spędzone w „agencji”.

czytaj więcej>>

Erotyzm w muzeach

m1W tych muzeach możemy oglądać min. mechaniczne urządzenia erotyczne, których celem jest doprowadzenie do przyjemności i umożliwienie nietypowych zabaw podczas stosunku.Na powierzchni tych muzeów znajduje się setki obiektów i urządzeń mechanicznych, galerie sztuki o tematyce erotycznej, stare filmy erotyczne, odzież erotyczna i wiele innych rzeczy dotyczących ludzkiej seksualności.

czytaj więcej>>