Ciekawe

ABC wzorków intymnych

Jesteś osobą obdarzoną fantazją? Lubisz niewyszukane fryzury? A może chcesz odmiany, by zaskoczyć czymś partnera? W bardzo prosty sposób możesz dowolnie wymodelować strefę bikini. W dodatku, możesz to zrobić całkiem bezboleśnie.

Oto kilka prostych kroków oryginalnej depilacji intymnej.

KROK 1

Oczyść skórę. Powinna być czysta i sucha. Jeśli jest tłusta, użyj pudru lub zasypki. Możesz też użyć delikatnej antybakteryjnej chusteczki (np. do higieny intymnej). W ten sposób unikniesz podrażnień.

KROK 2

Serduszko czy strzałeczka? Znajdź interesujący Cię szablon, wytnij, przyłóż do skóry i obrysuj eyelinerem. Naciągnij skórę dłońmi i przytnij włoski (świetnie sprawdzi się tutaj trymer). Im krótsze, tym mniej bolesne woskowanie, i łatwiejsze golenie.

fryzury intymne
Świetny pomysł na Walentynki!

KROK 3

Plastry z woskiem możesz dowolnie pociąć, tak, by pasowały do wybranego przez Ciebie szablonu. Jeśli twój próg bólu pozostawia wiele do życzenia, zamiast wosku wybierz krem do depilacji. Nałóż go na włoski poza linią szablonu, który obrysowałaś eyelinerem. Po kilku minutach znikną bezboleśnie w strumieniu wody. Jeśli wybrałaś nieco bardziej skomplikowany wzorek, sięgnij po golarkę. Specjalnie stworzoną do projektowania bikini, z małą główką i ostrym ostrzem. Nie zapomnij użyć żelu lub pianki do skóry wrażliwej, która uchroni cię przed powstaniem swędzących krostek.

KROK 4

Zmiana koloru? Decydując się na farbowanie fryzur intymnych sięgnij po farby Bettybeauty, które są do tego specjalnie przeznaczone. Ich delikatny skład i formuła „bez kapania” pozwalają na bezpieczne farbowanie. Nigdy nie farbuj włosów łonowych zwykłymi farbami!

KROK 5

Nie zapomnij, że strefa bikini wymaga specjalnego traktowania. Otocz ją specjalną troską: używaj pilingów, by zapobiec wrastaniu włosków, i kremów opóźniających ich odrastanie. Świetnym rozwiązaniem dla podrażnień wywołanych depilacją intymną jest specjalnie przeznaczony do tych okolic krem 2Seduce.