Muzeum Erotyki

Seksualne apetyty ludzi rosną wraz z seksualizacją coraz wiekszej liczby aspektów życia codziennego i wszechobecnym erotyzmem

Muzeum Erotyki
Ciekawe

Najstarszy zawód świata

Gdy kobiety przyjmowały w swoich domach kochanków ich partnerzy mieli możliwość wyjścia do tzw. „domów piwa” gdzie mogli zaznać rozkoszy, skorzystać z usług świadczonych przez chętne dziewczęta, prostytutki. Wstęp do tych domów miały tylko osoby pełnoletnie, były one otwarte całodobowo, można było napić się alkoholu i skorzystać z usług prostytutek za opłatą ryczałtową liczoną za godziny spędzone w „agencji”.

zawod

Mimo tego iż odwiedzanie domów piwa nie było bezpieczne z względów zdrowotnych to i tak było bardzo popularne wśród Egipcjan. Wiele z odkrytych mumii w ostatnich latach ma ślady chorób wenerycznych. Domy publiczne dawały możliwość spełnienia najskrytszych fantazji erotycznych, można było uprawiać seks grupowy w dowolnych pozycjach a nawet zoofilia, sadomasochizm czy nekrofilia nie były obce. Dla Egipcjan pojęcie grzechu nie istniało, wszystko było dla nich normą. Uważali, że skoro nawet najgorsza perwersja podobała się osobą w to zaangażowanym to nie jest to niczym złym i niczym dziwnym.