Muzeum Erotyki

Seksualne apetyty ludzi rosną wraz z seksualizacją coraz wiekszej liczby aspektów życia codziennego i wszechobecnym erotyzmem

Muzeum Erotyki
Ciekawe

Depilacja elektrolizą

bikiniTrwałe usunięcie niechcianych włosków z okolic bikini marzy się pewnie wielu osobom. Każdy wie bowiem, jak żmudna i uciążliwa może być regularna o stałą gładkość w tych miejscach. Na szczęście znamy wiele sposobów, aby pozbyć się niechcianych włosków na zawsze!
O depilacji laserowej wspominaliśmy już niejeden raz. Zalet trwałej depilacji laserem nie trzeba wymieniać – jednak pamiętajmy także o ograniczeniach tej metody. Są to przede wszystkim związane z nią przeciwwskazania oraz fakt, że laser jest najbardziej skuteczny jedynie w przypadku ciemnych włosków i jasnej karnacji. To sprawia, że depilacja laserowa nie jest dostępna dla każdego.
Inną, niezwykle skuteczną metodą trwałej depilacji jest elektroliza. Polega na zastosowaniu w depilacji prądu stałego. Elektroliza jest bardzo czasochłonnym sposobem trwałej depilacji, ale gwarantuje niemal w każdym przypadku doskonałe efekty. Radzi sobie doskonale ze wszystkimi włoskami, od najjaśniejszych, po najgrubsze i najbardziej ciemne. Oczywiście, i ta metoda ma kilka przeciwwskazań. Są to głównie: ciąża, rozrusznik serca oraz choroby tarczycy.
Zabiegi elektrolizy, podobnie jak depilacji laserowej, wymagają kilku powtórzeń dla uzyskania stuprocentowego efektu. Decydując się na zabieg elektrolizy w gabinecie musimy się też pogodzić z tym, że zajmie nam ona sporo czasu. Kosmetyczka musi bowiem zająć się niemal każdym włoskiem z osobna. Dlatego w przypadku dużych powierzchni do depilacji, np. całych nóg, może być to zbyt uciążliwe. W przypadku bikini jednak, metoda ta może sprawdzić się znakomicie.
Pamiętaj jednak, że depilacja elektrolizą jest trwała, tak więc włoski już nigdy nie odrosną. Dlatego lepiej przemyśl dokładnie, jaką linię włosków chcesz usunąć, a którą zostawić!
Nowym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych tą metodą, jest możliwość wykonania takiego zabiegu samodzielnie w domu. Urządzenia do samodzielnej depilacji laserem cieszą się już dużą popularnością. Nowością jest sprzęt do depilacji elektrolizą w domu. Pionierem w tej dziedzinie jest zestaw Vector Electrolysis. Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie to umożliwia depilację elektrolizą bez użycia igły. Oznacza to, że każdy z nas może wykonać ją samodzielnie. Urządzenie jest proste w obsłudze i gwarantuje dobre efekty. Należy jednak pamiętać o zachowaniu podstawowej ostrożności, jak w przypadku każdego urządzenia z prądem.