Muzeum Erotyki

Seksualne apetyty ludzi rosną wraz z seksualizacją coraz wiekszej liczby aspektów życia codziennego i wszechobecnym erotyzmem

Muzeum Erotyki
Ciekawe

Erotyczny prezent na parapetówkę

Urządzenie imprez po wprowadzeniu się do nowego domu, nazywanych często parapetówkami stało się już tradycją praktykowaną przez coraz większą liczbę osób, szczególnie młodych. Jeśli zostaniemy zaproszeni na tego rodzaju zabawę nie możemy zapomnieć wziąć ze sobą chociaż drobnego upominku dla gospodarzy, najlepiej związanego mniej lub bardziej z ogólnie pojętą tematyką domu i mieszkania.
Dla osób zaproszonych na imprezy w stylu humorystycznym, nierzadko przebierane, producenci zabawek i gadżetów przygotowali zabawne prezenty spisujące się doskonale w roli upominków dla gospodarzy imprezy. Z pewnością takie gadżety sprawią im wiele przyjemności i urozmaica zabawę wszystkim gościom. Sklepy internetowe wprost zalewają konsumentów falą produktów świetnie spisujących się w roli prezentów na parapetówki. Co jednak w przypadku gdy organizowana impreza ma charakter bardziej oficjalny i elegancki?
W przypadku bardziej wystawnych przyjęć o formalnym charakterze dobrze w roli prezentów spisują się tradycyjne kwiaty lub dobry alkohol, który dodatkowo może urozmaicić zabawę pozostałym gościom na przyjęciu. Na takich imprezach nie warto eksperymentować, lepiej zdać się na sprawdzone rozwiązania nie ryzykując tym samym ośmieszenia się czy doproszenia d niezręcznej dla każdej ze stron sytuacji.

Erotyczny materac

Miło jest zasnąć sobie wieczorem w cieplutkim łóżeczku, z poduszeczką pod głową i kołderką na sobie. Ale – żeby tak miło nam się spało, niezbędne jest zapewnić sobie wcześniej właściwe warunki do tego.

Od czego zaczynamy? Od najważniejszej rzeczy, oczywiście. Od materaca do spania.

Bo choćby nie wiem jaka kolorowa była Twoja kołderka, nie wiem jak przytulaśna podusia, nic nie będzie przyjemne i miłe, jeśli materac okaże się niewygodny. Materac jest absolutnie podstawową rzeczą, o jaką należy się zatroszczyć.

Jaki więc wybrać? Świetny będzie jakiś elitarny model termoelastyczny, albo lateksowy. Może też być materac kieszonkowy. Unikaj materacy bonellowych, to już zamierzchła epoka. Materace bonellowe są tańsze od innych, to prawda. Ale właśnie ta niska cena powinna dać Ci do myślenia.

Pod materacem powinien znaleźć się stelaż. Wiem, to kolejny wydatek, ale wygoda kosztuje i nic w tym względzie nie zmienia się od wieków. Stelaże pod materace zapewniają całemu posłaniu optymalną pracę, ponieważ uginają się razem z materacem, wspierając go jednocześnie.

Rama łóżka jest mniej istotna. Ma być ładna, choć jak zgasną światłą, to jej uroda przestaje mieć znaczenie.

No to cóż… To właściwie wystarczy. O tym, czy sprawić sobie kołderkę w misie czy w pajączki, pomyśl samodzielnie. Dobranoc. Miłych snów!